Головна / Виробництво / Садова програма

Дитячі розважальні майданчики

Дитячі майданчики з дерева - це не просто забава, а й важлива складова повноцінного розвитку малюка. Тривале перебування на свіжому повітрі поліпшить апетит і сприятиме тому, щоб ваша дитина росла здоровою, витривалою і міцною. До того ж всі діти без винятку люблять проводити час, катаючись на гойдалках, радіючи на гірках, граючи в будиночках і т.д.

Дерево є ідеальним матеріалом для створення дитячих ігрових майданчиків. Це легка, тепла, міцна і екологічно чиста основа. На дерев'яних елементах конструкції можна сидіти без страху застудитися. Вони приємні на дотик і теплі, на відміну від пластику та металу.

Всі наші вироби вже просочені в промислових умовах під тиском екологічно безпечним і нешкідливим для людини інпрегнантом, який надає деревині приємний зелений відтінок і захищає її від гнилі та короїда на строк до 15 років без додаткового захисту.

З часом в процесі експлуатації зелений колір зміниться на натуральний коричневий. Даний вид просочення дозволяє використовувати поверх тонуючи складники для деревини і при бажанні ви зможете надати виробу будь-який відтінок.


Огорожі та Палісади

Якщо потрібно обгородити щось усередині ділянки (наприклад, клумби захистити від собак) або оформити будь-яку територію (наприклад, оформити місце стоянки автомобілів), для цієї мети використовують палісад. Палісад - це огорожі, зазвичай невеликої висоти, які використовують для захисних або декоративних цілей. Від злодіїв палісад, звичайно, нічого не захищає. А ось троянди або жоржини від своїх домашніх улюбленців - дуже навіть цілком.


Альтанки

Відпочинок за містом - це завжди здорово! Особливо, якщо ваш присадибна ділянка оформлена настільки майстерно, що навіть у дощ заходити в будинок не хочеться.

Садові альтанки - це затишне місце для дитячих ігор і дорослих посиденьок. Вони вкриють вас в легку негоду і стануть справжнім порятунком від жаркого сонця. Можливість використовувати цю конструкцію практично цілий рік, мабуть, і призводить до того, що рано чи пізно всякий господар замислюється про таке корисному придбанні.

Компанія ДерВер пропонує дерев'яні альтанки для дачі в великому асортименті. Ви можете вибрати форму конструкції, її розміри, колір покриття даху і т.д.


Декоративні вироби

Що таке декоративні вироби для саду? Це цікаві деталі, які додадуть вашій ділянці ексклюзивність, затишок і особливу принадність, зроблять його вигляд індивідуальним. З їх допомогою ви зможете створити в саду будь-який настрій, від нестримного веселощів до задумливого спокою.

Традиційно найчастішими «гостями» на ділянці є ті елементи, які в давні часи обов'язково були біля кожного будинку, садиби. Це колодязі, містки, вози або колеса від них, брами. У наш час використання таких атрибутів - це найпростіший спосіб створити затишок і підкреслити близькість до природи. Вони не займуть багато місця, але стануть доказом того, що ваш смак і ваш будинок заслуговують на увагу.

При виборі виробів можна орієнтуватися на ті насадження, що вже є на ділянці, на загальний вид саду. Або навпаки, придбати спочатку декоративні вироби, а вже потім підібрати найбільш підходящі рослини, визначити схему їх розсадки. Це допоможе дотримати стилістична єдність на всій території і не порушити гармонію.