Шановне панство !

Компанія ДерВер пропонує широкий асортимент імпрегнованної дерев'яної продукції. Виготовлена за новітньою технологією імпрегнації на сучасному деревообробному устаткуванні, вона відповідає найвищим стандартам якості, надійності та довговічності.

Якщо плануєте будову дерев’яного будинку, дерев’яної конструкції даху чи заміну огородження дому або саду, роздумуєте над загорожею тераси, будови альтанки, місця забави для дітей; пропонуємо найкращі для тих цілей матеріали, які мають властиве забезпечення.

Імпрегнація - це метод глибинної обробки деревини, який давно завоював авторитет у Європі, за кордоном майже уся садово-городня дерев’яна продукція обробляється саме так. В чому полягає цей метод? Підготовлена деревина поміщається у спеціальний агрегат, так називаємий «автоклав», де вона під тиском просочується препаратами, які забезпечують в подальшому її захист. Оброблена деревина набуває стійкості від гниття, дії бактерій і короїда, атмосферних опадів, не потребує додаткової обробки. Деревина стає практично вічною. Альтанка або тераса загороднього будинку, зроблена з такого матеріалу буде не один десяток років, залишаючись незмінною, дарувати тепло та затишок.

Імпрегнація полягає в захисті деревини від зовнішнього атмосферного впливу за допомогою хімічних засобів. Зараз немає більш ефективної промислової технології обробки - як просочування імпрегнатами в автоклаві під тиском.

Також вашій увазі ми пропонуємо широкий асортимент пиломатеріалів та матеріалів оздоблення. Можливий вибір сировини для виготовлення пиломатеріалів, які представлені високоякісною підлоговою та терасною дошкою після обробки імпрегнацією. І жоден будинок не може називатися довершеним без оздоблення екстер’єру. Екстер’єрні матеріали оздоблення зробить незабутнім наша дерев'яна вагонка, фальш-брус та блок-хаус.

Маючи великий досвід роботи з пиломатеріалами та імпрегнацією деревени ми професійно займаємося роботами усіх видів і будь-якої складності. За ці роки нами успішно реалізовано безліч замовлень, від простих до самих трудомістких, що дозволило зарекомендувати себе на ринку як надійний партнер.