Якщо плануєте будову дерев’яного будинку, дерев’яної конструкції даху чи заміну огородження дому або саду, роздумуєте над загорожею тераси, будови альтанки, місця забави для дітей; пропонуємо найкращі для таких цілей матеріали, які мають властиве забезпечення.
Глибоке просочування деревини здійснюється в автоклаві. Пристрій автоклава дозволяє обробити деревину антисептиками і антипіренами методом вакуум-тиск-вакуум (метод ВТВ). Таким чином в автоклаві відбувається консервування деревини.
Обираючи нас, Ви вибираєте сучасну, затребувану, динамічно розвиваючу компанію. Успіх компанії є прямим результатом розуміння наших клієнтів і задоволення їх потреби асортиментом продукції і послуг в області захисту деревини.
Деревина є найбільш популярним і використовуваним матеріалом. Вона використовується для будівництва, обробки наших будинків, офісів і громадських місць, а так само фахівці використовують у сільському господарстві, промисловості, упаковки, транспорті, інфраструктурі та багато іншого. Будучи природним органічним матеріалом, деревина може піддаватися біологічним факторам руйнування: комахи, грибки, цвіль і не біологічних факторів, такі як дії навколишнього середовища і вогню. У багатьох випадках, деревина та вироби з деревини потребують захисту від одного або декількох факторів, так само як сталь і бетон часто вимагають захист від корозії і розтріскування. Дана галузь розвивається у всьому світі, щоб забезпечити захист виробів з деревини.
Попередні покоління користувалися значно більш міцною деревиною, яка природно була стійка до більшості видів деградації. З бурхливим зростанням споживання деревини та суспільними вимогами щодо збереження природних лісів і життєздатному споживанні ресурсу, наші поточні деревина та вироби з деревини припадають з швидкозростаючих плантацій лісу, і як правило така, деревина не має високого природного рівеня міцності. Ці породи дерева вимагають захисту від вологи, взаємодії з землею та інших факторів, які можуть призводити до руйнування. Крім того, сучасні будівельні норми і стандарти вимагають більше гарантій продуктивності та безпеки, яке часто вимагає підвищення властивостей натурального дерева.
Сучасні технології захисту деревини включають в себе просочення деревини або покриття з різними типами хімічних складників для додання захисних властивостей. Найбільш поширені - просочення з консервантами, які захищають дерево від грибків та комах, таких як терміти, роблячи деревину непривабливою, отруйної і токсичною, як джерело їжі для таких організмів. Однак є й інші приклади, такі як вогнезахисні засоби, які обмежують або усувають потенціал для спалювання деревини, а також спеціальні реагенти, які можуть збільшити твердість і міцність деревини. Деякі нові форми захисту деревини не використовують хімічних речовин, а покладаються на фізичні процеси, такі як тепло.